Nieruchomości to nasza DOMENA  >>  Współpracujemy z portalami: oferty.net, domy.pl, morizon.pl, nportal.pl, domiporta.pl, nieruchomosci.pl, nieruchomosci-online.pl, szybko.pl, nieruchomosci-lubuskie-24.pl, klikmapa.pl,  ale-nieruchomosci.pl, czynszowka.pl  >>  Korzystamy z doświadczeń krajowych i zagranicznych  >>  Współpracujemy w zakresie pośrednictwa finansowego (kredytów) z Money Expert S.A. oraz Domem Kredytowym NOTUS S.A. >>
 

Oferty deweloperskie

Nowe

mieszkania, domy, lokale

Kupuj z nami

e-Baza HBP

to

700 inwestycji

na rynku pierwotnym

 

biuro@domenanieruchomosci.com.pl

Wynajem/Wykup
Mieszkania na wynajem z opcją wykupu w 40 miastach Polski.
Więcej na www.czynszowka.pl. Podaj nasz PIN: dmnpbc00.

O nas

Firma Domena Media & Nieruchomości działa na lubuskim i wielkopolskim rynku nieruchomości od stycznia 2009 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami  oraz  zarządzaniem nieruchomościami .

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem rynku nieruchomości obsługa klientów wymaga profesjonalnej i interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomości, prawa, budownictwa, bankowości. Tym wyzwaniom starają się sprostać nasi pracownicy, agenci oraz partnerzy biznesowi .

 

 

Misją naszej firmy jest świadczenie usług pośrednictwa na najwyższym poziomie oraz zapewnienie zadowolenia i satysfakcji klientów z dokonanych transakcji sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości . Znamy zasadę, iż jeden niezadowolony klient powiadamia o tym wielu potencjalnych klientów. Dlatego też stawiamy sobie i współpracownikom wysokie wymagania w zakresie przestrzegania standardów zawodowych określonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości .

 

 

Sukces osiągnąć można poprzez umiejętność zrozumienia potrzeb i preferencji klientów. Każdy wie, że kupno mieszkania, domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów w celu sfinalizowania ich nabycia. Pomagamy również sprzedać nieruchomość gwarantując oszczędność czasu, bezpieczeństwo transakcji i profesjonalne przygotowanie oferty do sprzedaży. Aby znaleźć wymarzone mieszkanie lub sprzedać obecne wystarczy się z Nami skontaktować .

 

 

Posiadamy licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 12167 i zarządcy nieruchomości nr 17369 wydane przez Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej .

 

  Zapraszamy do współpracy !