O nas

Firma Domena Media & Nieruchomości działa na lubuskim i wielkopolskim rynku nieruchomości od stycznia 2009 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami  oraz  zarządzaniem nieruchomościami .

W związku z dynamicznym rozwojem rynku nieruchomości obsługa klientów wymaga profesjonalnej i interdyscyplinarnej wiedzy z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomości, prawa, budownictwa, bankowości. Tym wyzwaniom starają się sprostać nasi pracownicy, agenci oraz partnerzy biznesowi .

Misją naszej firmy jest świadczenie usług pośrednictwa na najwyższym poziomie oraz zapewnienie zadowolenia i satysfakcji klientów z dokonanych transakcji sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości . Znamy zasadę, iż jeden niezadowolony klient powiadamia o tym wielu potencjalnych klientów. Dlatego też stawiamy sobie i współpracownikom wysokie wymagania w zakresie przestrzegania standardów zawodowych określonych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości .

Sukces osiągnąć można poprzez umiejętność zrozumienia potrzeb i preferencji klientów. Każdy wie, że kupno mieszkania, domu jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Zajmujemy się wyszukiwaniem najkorzystniejszych ofert dla swoich klientów w celu sfinalizowania ich nabycia. Pomagamy również sprzedać nieruchomość gwarantując oszczędność czasu, bezpieczeństwo transakcji i profesjonalne przygotowanie oferty do sprzedaży. Aby znaleźć wymarzone mieszkanie lub sprzedać obecne wystarczy się z Nami skontaktować .

Posiadamy licencje zawodowe pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 12167 i zarządcy nieruchomości nr 17369 wydane przez Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenia w zakresie odpowiedzialności cywilnej .

Zapraszamy do współpracy !